Szkolenia

 • Aeroklub PLL LOT organizuje kurs teoretyczny do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Zebranie organizacyjne odbędzie się 21 lutego 2015 (sobota) o godzinie 10.00 w Technikum przy ulicy Gładkiej 16 w Warszawie.

 •  

 •  
 •  Jak zostać pilotem
 • Na czym polega szkolenie lotnicze?
 • Kurs praktyczny
 • Cennik
 • Badania lotnicze
 •  
 •  
 •  
 • Szkolenia teoretyczne organizowane są w Technikum Nr.9 im. Bohaterow Narwiku, ktore znajduje sie na ulicy Gladkiej 16 w Warszawie (jadąc z Centrum Al. Krakowską skrecamy w ul. Hynka w lewo i druga ulica w prawo to ul. Gładka).
 •  
 •  
   
Materiały Szkoleniowe Dokumenty
Przyrządy pokładowe szybowców - Jan Kujawa
Deklaracja członka Aeroklubu PLL LOT
Przyrządy pokładowe samolotów - Jan Kujawa
Oświadczenie w przypadku przerwania kursu + zgoda rodziców
Zasady ruchu lotniczego dla samolociarzy cz. I - Robert Sasim
Podanie o przyjęcie do Aeroklubu PLL LOT
Zasady ruchu lotniczego dla samolociarzy cz. II - Robert Sasi
Podanie o przyjęcie na szkolenie szybowcowe / samolotowe
Zasady ruchu lotniczego dla szybowników - Robert Sasim
 
Zarządzanie ruchem lotniczym - Robert Sasim
Lotniska - Robert Sasim
Człowiek - możliwości i ograniczenia" - dr Małgorzata Mirecka
Zasady Lotu - Michał Zagubieniak

 

 


InfoSerdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
LogowanieReklama