Szkolenie Praktyczne

Oferujemy:

Tanie podstawowe szkolenie szybowcowe (za samolotem) na szybowcach typu Bocian i Puchacz oraz szkolenie doszkalające na różnych typach szybowców; Tanie szkolenie samolotowe do licencji turystycznej na samolotach Cessna 152/172 oraz szkolenie doszkalające do licencji zawodowej

Profesjonalną i doświadczoną kadrę instruktorską.
Szkolenie praktyczne odbywa się na lotnisku PIASTÓW k/Radomia (ok. 90km od Warszawy). Zaletą tego lotniska jest łatwy i sprawny dojazd a także wystarczająca duża odległość od ruchu samolotów komunikacyjnych Okęcie - nie jesteśmy w żaden sposób ograniczani przez samoloty komunikacyjne. Na miejscu istnieje możliwość zamieszkania na polu campingowym w przyczepie lub pod namiotem (co wybiera większość członków naszego Aeroklubu, przez co tworzy się wyjątkowa, lotnicza atmosfera!). Można także tanio wynająć kwaterę w pobliżu lotniska. Na terenie lotniska znajduje się bufet, w którym można się stołować.

Nieco wbrew nazwie, członkami naszego aeroklubu nie są tylko pracownicy LOTu czy członkowe ich rodzin. Lata u nas wiele osób, które z LOTem nie ma nic wspólnego. Członkiem naszego aeroklubu może zostać każdy. Piloci z innych aeroklubów mogą również u nas zdowywać kolejne uprawnienia - wystarczy skierowanie z ich macierzystego aeroklubu. Zapewniamy nie tylko sprzęt, ale także doświadczoną kadrę instruktorską, posiadającą bardzo wysokie kwalifikacje
W naszym aeroklubie wyraźnie widać, że latanie przestaje być "męską domeną", o czym najlepiej niech świadczy fakt, że coraz chętniej szkolą się przedstawicielki płci pięknej. W każdym sezonie szkolimy kilka pań do III klasy szybowcowej oraz licencji turystycznej.

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama