SKŁADANIE SPRZĘTU

Szanowni!

Uroczyście oświadczamy, że w najbliższy weekend, tj. 23 i 24 kwietnia na lotnisku w Piastowie ruszamy ze składaniem sprzętu! Startujemy w sobotę o 10:00. Jeżeli zostanie coś na niedzielę, to również i tego dnia widzimy się o tej samej porze. Obecność (w szczególności Szybowników) oczywiście obowiązkowa!

Do zobaczenia :)

Jak w pitstopie F1
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama