ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Kochani,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy chcielibyśmy życzyć Wam i Waszym Rodzinom dużo zdrowia, szczęścia, oraz tego, abyście zmagazynowali w sobie jak najwięcej energii i zapału przed sezonem lotnym 2016 :)

Odpoczywajcie i do zobaczenia na lotnisku!

Zarząd Aeroklubu Polskich Linii Lotniczych LOT

Zajac lotnik.JPG
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama