SKŁADKI NA SEZON 2016

Kochani,

Przypominamy Wam o opłaceniu składek na rok 2016. Ich wysokość macie podaną w zakładce "Cennik". Nr konta znajdziecie w zakładce "Kontakt". Mamy teraz sporo wydatków, tj. zakup paliwa, czy opłacenie lotniska, a dopóki nie rozpoczniemy sezonu, te pieniądze (obok wpływów za szkolenia teoretyczne) są naszym jedynym źródłem dochodu. Sprawa jest więc bardzo pilna.

Z pozdrowieniami!

Wszystko gotowe tylko nie warunki
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama