ZAŚWIADCZENIA O TEORII

Drodzy Uczniowie Piloci,
Ci z Was, którzy by chcieli uzyskać zaświadczenie o teorii z kursu, są proszeni o przesłanie Szefowi Wyszkolenia daty urodzenia i nr PESEL (SMSowo, bądź drogą mailową).
UWAGA: Jeżeli ktoś z Was ukończył szkolenie teoretyczne w 2015 roku, a nie przystąpił do szkolenia praktycznego w naszym Aeroklubie, aby dostać takie zaświadczenie, będzie musiał uiścić opłatę w wysokości 300 pln. W przypadku podjęcia szkolenia praktycznego w naszym Stowarzyszeniu, powyższa kwota zostanie zaliczona na poczet szkolenia.
Milego dnia :)
 
Warunki są już wszędzie
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama