PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KURSÓW Z 2015 ROKU

Kochani,
Ci z Was, którym skończył się (bądź niebawem się skończy) 12-miesięczny termin ważności KURSU TEORETYCZNEGO do licencji SPL, lub PPL(A), będą mieli możliwość przystąpienia do egzaminu przedłużającego ważność danego kursu o kolejny rok.
W/w egzamin odbędzie się 27.02. w technikum przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie.
W przypadku nieobecności w powyższym terminie, lub niezaliczenia egzaminu, kolejna weryfikacja nastąpi podczas KWT.
Pozdrawiamy! 
learntofly.png
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama