ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE I NOWOROCZNE

 Moi Drodzy,

Jesteśmy dziś w przededniu Bożego Narodzenia. Z tej oto okazji pragniemy życzyć Wam tego, abyście spędzili ten najbliższy czas w cieple rodzinnym, spokoju i radości. W świecie, w którym przyszło nam żyć, w tym szybkim tempie, w którym mijają kolejne dni, to właśnie Święta Bożego Narodzenia są jedną z tych nielicznych chwil w ciągu roku, kiedy możemy na krótki moment zwolnić, odpocząć, pomyśleć. 

Antoine de Saint - Exupery powiedział kiedyś: "Latam, bo to uwalnia mój umysł z tyranii nieistotnych rzeczy". Tego właśnie Wam życzymy z okazji Świąt, a także zbliżającego się roku 2016: Latajcie i zajmujcie się w życiu jedynie tym, co jest warte tego, by się tym zająć. Jedynie tym, co jest ważne.

 

Zarząd Aeroklubu Polskich Linii Lotniczych LOT.

choinka3.JPG
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama