BADANIA LOTNICZO - LEKARSKIE

Moi Drodzy,

Z przyjemnością pragniemy poinformować Was o tym, że jako Członkowie Aeroklubu PLL LOT macie możliwość wykonania badań lotniczo - lekarskich po bardzo preferencyjnych stawkach. W tym roku koszt wykonania takich badań (zarówno wstępnych, jak i okresowych) wynosi 260 pln.

Szczegółowych informacji udziela Szef Wyszkolenia (namiary w zakładce "Kontakt").

news.gif
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama