SZKOLENIE NA WYCIĄGARKĘ JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ !!!

Kochani,

Tak jak w temacie. Zostały jeszcze wolne miejsca, toteż czekamy na ochotników do ostatniej chwili. Koszt szkolenia w 100% pokrywa Aeroklub!

Pamiętajcie również, że Członek Aeroklubu, pełniący funkcję związaną z obsługą windy, jest zwolniony z corocznych opłat na fundusz gospodarczy (250 pln), a także ma zapewniony darmowy nocleg na terenie lotniska.

Czekamy na Was!

 

 

Wyciagarka04.jpg
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama