INFORMACJA NA TEMAT TEGOROCZNEGO LPW, ORAZ PODSTAWÓWKI SZYBOWCOWEJ

Witam Wszystkich,

Pragnę poinformować, iż przewidywane na ten rok szkolenie LPW odbędzie się w nieco zmienionej formie. W związku z powyższym lotów szybowcowych nie będzie w terminach : 11.07 - 18.07 jak też 26.07 - 31.07. Latanie samolotowe będzie zapewne utrudnione, ale nie wykluczone.

Ponadto rozpoczynamy szybowcowe szkolenie podstawowe w terminach:

1. 20.06 - 10.07
2. 19.07 - 25.07
3. Od  01.08

Wszystkich tych,którzy chcą kontynuować szkolenie i dołączyć w okresie gdy będzie się szkolić grupa podstawowa bardzo proszę o kontakt, gdyż liczba Instruktorów będzie zależna od ilości osób chętnych do latania.

Sprawę proszę potraktować jako pilną.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

Tomek Maj

Za chwilę starty
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama