NIEBAWEM ZACZYNAMY SZKOLENIE NA WYCIĄGARKĘ.

Szanowni Klubowicze i Klubowiczki,

Chcielibyśmy w tym sezonie stworzyć małą (parę osób), ale dobrze zorganizowaną grupę obsługującą wyciągarkę. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany zdobyciem uprawnienia na windę, proszony jest o kontakt z Tomkiem Majem (namiary w zakładce "Kontakt").

Szkolenie będzie sfinansowane z budżetu Aeroklubu, a wybrańcy będą mieli możliowść odwdzięczenia się, pracując społecznie przy wyciągarce (jednocześnie zdobywając cenne doświadczenie).

Z lotniczym pozdrowieniem! 

 

Wyciagarka01.JPG
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama