ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH

Szanowni Aeroklubowicze i Aeroklubowiczki,

Pomimo naszego marcowego Zebrania, które było doskonałą okazją do tego, ażeby uregulować wszelkie należności względem Aeroklubu, z żalem zauważyliśmy, że zrobiła to zaledwie 1/3 z Was... Przypominamy Wam, że poza sezonem dochody Aeroklubu są bardzo mocno uszczuplone i liczy się naprawdę każdy grosz.

W związku z powyższym zwracamy się do Was z ponowną prośbą o jak najszybsze uregulowanie zaległości.

Z przykrością zawiadamiamy także, że wracamy do zasady, zgodnie z którą karty KWT będą wydawane tylko tym Członkom, którzy rozliczą się względem Aeroklubu.

Przypomiamy też, że wszelkie składki, oraz inne opłaty nie mogą być pokrywane ze środków, które przelaliście na konto Aeroklubu z tytułu pakietów szybowcowych, bądź samolotowych.

Z lotniczym pozdrowieniem,

Zarząd APLL LOT

 

news.gif
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama