ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Kochani, Zbliżające się Święta Wielkiej Nocy są doskonałą okazją do tego, ażeby w gronie Rodziny, oraz najbliższych Przyjaciół spędzić miło czas, wypocząć, oraz naładować akumulatory przed sezonem 2015, który (choć pogoda za oknem zdaje się temu przeczyć) już się niemalże zaczął.

 Tego właśnie pragniemy Wam życzyć: zdrowia, szczęscia w gronie Najbliższych, oraz chwili oddechu przed kolejną zbliżającą się lotniczą przygodą :) Zarząd Aeroklubu Polskich Linii Lotniczych LOT

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama