1% PODATKU NA AEROKLUB PLL LOT

Szanowni Państwo, Koledzy i Koleżanki,

Jako Aeroklub Polskich Linii Lotniczych LOT nie jesteśmy przedsiębiorstwem nastawionym na zysk i istniejącym po to, aby tenże zysk pomnażać. Jesteśmy niewielką organizacją, która zrzesza miłośników i pasjonatów lotnictwa. Jesteśmy ludźmi, którzy swoją miłość i pasję do latania chcą przekazać jak największej rzeszy osób.

Mimo, iż nie działamy z pobudek finansowych, to jednak nasza działalność jest nierozerwalnie związana z pieniędzmi. Nie dostajemy żadnych dotacji z Budżetu Państwa, nie jesteśmy też sponsorowani przez żadne podmioty zewnętrzne. Istniejemy tylko i wyłącznie dzięki składkom naszych Członków, oraz działalności szkoleniowej.

Z racji bardzo dużych kosztów, specyfiki rynku, na którym działamy, a także z powodu miłości do szybownictwa (w Polsce wysoce nierentownego) środki finansowe, które wypracowujemy, o ile pozwalają nam istnieć, to niestety często okazują się niewystarczające, do tego, by się rozwijać.

W związku z powyższym, jak co roku już, bardzo gorąco prosimy Was o wsparcie finansowe w postaci przekazania na Aeroklub PLL LOT jednego procenta Waszego podatku dochodowego.

Szczegółową instrukcję, jak tego dokonać znajdziecie w zakładce na tej stronie, a także klikając tutaj: http://aeroklubplllot.pl/node/194

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy Wam za każdą przekazaną złotówkę!

1procent2012.JPG
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama