MAZOWIECKA SZYBOWCOWA KADRA JUNIORÓW

Uwaga Szybowniczki i Szybownicy!

Po raz kolejny ogłoszony został konkurs na składanie ofert w zakresie kultury fizycznej i sportu dla dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego. W ramach tego projektu chcemy, wzorem lat poprzednich, stworzyć Mazowiecką Szybowcową Kadrę Juniorów. Wstępny plan zakłada kadrę 16-sto osobową, ale ostateczny skład będzie ustalony po rozstrzygnięciu konkursu.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą do wszystkich zainteresowanych Juniorów i Juniorek, spełniających poniższe warunki o przesłanie swoich zgłoszeń do dnia 15.02.2015 do Szefa Wyszkolenia Aeroklubu Radomskiego - Rafała Siankowskiego, na adres e-mail: [email protected]

Minimalne wymagania:

- przynależność do aeroklubu znajdującego się w województwie mazowieckim : Radomski, Warszawski, Ziemi Mazowieckiej, PLL LOT oraz Północnego Mazowsza

- wiek do 25 lat (rocznikowo)

- min. 3 klasa szybowcowa (preferowana licencja, natomiast nie obowiązkowa. Celem kadry jest wspieranie wszystkich juniorów!)

- zaangażownie, chęć latania i rozwijania się w nadchodzącym sezonie 2015.

W zgłoszeniu należy zawrzeć:

- dane osobowe (imię, nazwisko, data urodzenia)

- Aeroklub

- nalot ogólny, samodzielny oraz nalot w ostatnim sezonie

- odznaki, ilość kilometrów (dla pilotów z licencją) oraz skończone zadania dla pilotów bez licencji

- plany sportowe i zawodnicze na najbliższy sezon.

Kadra funkcjonuje już od kilku lat i pomogła już wielu młodym rozwinąć skrzydła. Dlatego zachęcamy wszystkich do aplikowania. Pamiętajcie – nie liczy się tylko doświadczenie lotnicze, ale i zaangażowanie!

Nie jesteś pewny czy to możesz być Ty? Masz wątpliwości czy jestes za młody/za stary/za wysoki/za niski/ zbyt niedoswiadczony? Pytaj! KAŻDY JUNIOR MA SZANSĘ POLATAĆ Z NAMI !!!

Koniec dnia lotnego
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama