KONWERSJA LICENCJI SZYBOWCOWYCH - WAŻNE!!!

 Szanowe Szybowniczki i Szybownicy!

Przypominamy Wam, że z dniem 8.04.2015 roku mija termin wymiany krajowych licencji szybowcowych na nowe unijne licencje bezterminowe!

Ci z Was, którzy tego nie zrobią, lub złożą wniosek po terminie, będą musieli zdać państwowy egzamin wznawiający. ULC radzi, ażeby z konwersją nie czekać na ostatnią chwilę i złożyć wniosek na miesiąc przed upływem ostatecznego terminu.

Pozdrawiamy!

news.gif
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama