ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE c.d.

Drodzy Przyjaciele,
 
Zbliża się niezwykle magiczny czas: najpierw Święta, następnie pożegnanie mijającego roku. Dla jednych kończy się właśnie pierwszy rok lotniczej przygody, inni zaś spokojnie mogą świętować kolejne okrągłe rocznice rozpoczęcia swych lotniczych karier. Niezależnie jednak od tego, czy jesteśmy dopiero nieopierzonymi podlotkami niezdarnie gramolącymi się do kabiny Bociana, czy też kapitanami na 787, łączy nas wspólna pasja - LOTNICTWO! W tej pasji i miłości do latania jesteśmy równi, to Ona nas łączy i to dzięki Niej każdego roku spędzamy tyle niezapomnianych chwil na lotnisku. Dla wielu z nas jest to także moment refleksji, swoistego podsumowania tego, co udało się osiągnąć, a także wyznaczenia sobie planów na najbliższą przyszłość. 
Z całego serca życzymy Wam, ażeby blilans tych podsumowań i planów był zawsze dodatni :)

 

Zarząd Aeroklubu Polskich Linii Lotniczych LOT
choinka2.jpg
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama