ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć wszystkim i każdemu z osobna zdrowia, dni wypełnionych ciepłem, uśmiechem i wzajemną życzliwością, jak też pełnego spełnienia, samych radości, a także lotniczych sukcesów w nadchodzącym 2015 roku. 

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ! ! !

życzy Tomasz Maj

choinka.gif
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama