ZAPRASZAMY NA ŻAR

Informujemy, że do grudnia na Żarze jest zahangarowany nasz Puchacz. Jeżeli ktoś czuje niedosyt po sezonie, bądź też ma czas i ochotę spróbować latania w nieco innym, górskim wydaniu, to zapraszamy!!!

Ci z Was, którzy nie mają uprawnień do lotów żaglowych, będą musieli przeszkolić się na sprzęcie należącym do Górskiej Szkoły Szybowcowej, potem zaś będą mogli latać na naszym szybowcu.

W sprawie szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z Jankiem Wesołowskim.

 

Szybowce odpoczywają po lotach
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama