WIEŚCI Z LOTNISKA

Na lotnisku sezon w pełni! W ostatnie dni loty odbywały się codziennie, zarówno na samolotach, jak i szybowcach.

Wczoraj Kolega Dawid Hyla zakończył szkolenie podstawowe na szybowcach, uzyskując III klasę szybowcową zaledwie po 5 dniach lotnych. Życzymy dalszych sukcesów, bezpiecznego latania, oraz uzyskania licencji jeszcze w tym sezonie!

Przez 3 dni Kamil Opach z ekipą pracowali przy Puchaczu. Po gruntownym polerowaniu na szybowiec została nałożona specjalna powłoka. Po tych zabiegach szybowiec wygląda jak nowy i faktycznie lata lepiej! Zdjęcia i film z przeprowadzonych prac ukażą się wkrótce na naszym profilu na Facebook'u.

Oczywiście stale i niezmiennie wszystkie osoby zainteresowane lataniem zapraszamy na lotnisko. Do Waszej dyspozycji jest Cessna 152, Wilga, wyciągarka, oraz kilka szybowców.  Do Waszej dyspozycji jest także Instruktor Szybowcowy Mirosław Jaśkiewicz, oraz Instruktorzy Samolotowi.

Na osobną uwagę zasługuje także fakt, że po ponad rocznej przerwie w powietrze wzbiła się nasza Cobra!

Przed przyjazdem prosimy jedynie dać znać Szefowi Wyszkolenia, ażeby mógł zaplanować dzień lotny.

Z lotniczym pozdrowieniem!

Janek Wesołowski

Buda startowa
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama