ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA SZKOLENIA PRAKTYCZNE!!!

Szanowny Adepcie Sztuki Lotniczej!

Zrobiłeś kurs teoretyczny do licencji szybowcowej, lub turystycznej licencji samolotowej i szukasz ośrodka, w którym chciałbyś kontynuować szkolenie? A może jesteś już czynnym pilotem, ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, umiejętności, oraz budować nalot?

Jeżeli tak, to zapraszamy do nas!

Oferujemy:

 - Szkolenia praktyczne do licencji szybowcowej SPL (2 warianty do wyboru: za wyciągarką, lub za holówką);

 - Szkolenia praktyczne do turystycznej licencji samolotowej PPL(A);

 - Pakiety godzin na Cessnę 152.

Wszystkie ceny podane są na naszej stronie w zakładce "Cennik". 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

 

APL-1.jpg
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama