WYMIANA LICENCJI SZYBOWCOWYCH

Szanowni Aeroklubowicze i Aeroklubowiczki,

Pragniemy przypomnieć Wam o konieczności wymiany krajowych licencji szybowcowych!

Termin wymiany upływa 8.04.2015. Obowiązkowej wymianie podlegają także te licencje, których termin ważności upływa w terminie późniejszym niż termin wymiany. Z racji ogólnej mitręgi biurokratycznej, oraz innych nieprzewidzianych okoliczności radzimy nie czekać z wymianą do ostatniej chwili!

Poniżej komunikat traktujący o powyższym:

http://www.ulc.gov.pl/_download/personel_lotniczy/komunikaty/komunikat_d...

news.gif
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama