…I PO MAJÓWCE...

W tegoroczny weekend majowy tak naprawdę wydarzyło się wszystko: dobra pogoda, zła pogoda, dni lotne, oraz dni techniczne - jednym słowem przekrój wszystkiego, co zapewne nie raz jeszcze będzie dane nam przeżyć w rozpoczętym świeżo sezonie.

Szczególnie owocne dla Szybowników okazały się 1. i 4. maj - dni, w które wyciągarka oddała naprawdę mnóstwo strzałów (również na termikę). Dzięki temu kilkoro z nas dało radę w ciągu jednego dnia przeszkolić się na ten właśnie rodzaj startów!

Piloci samolotowi również mieli możliwość sporo polatać - z racji początku sezonu najwięcej oczywiście było KTP-ów, ale nie brakło też pierwszych dłuższych tras.

Naszą majówkę dodatkowo pięknie urozmaicił prawdziwy nalot "Antków", które zawitały na lotnisko w związku z tegoroczną akcją szczepienia lisów. Miło było zobaczyć w jednym miejscu tyle tych wspaniałych maszyn! Tradycyjnie już zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym profilu na Facebook'u. Dzięki Piotrkowi Trzeciakowi będziecie mieli możliwość poczuć chociaż trochę klimat tych minionych kilku dni!

 

Buda startowa
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama