WEEKEND MAJOWY SIĘ ZBLIŻA...

 Tak jest - zbliża się. I to wielkimi krokami! Wszystkich Aeroklubowiczów wraz z Osobami Towarzyszącymi zapraszamy na lotnisko. Jeżeli chodzi o pogodę, to prognozy są różne... Jutro i pojutrze ma być ok., a potem, to już niestety loteria... Nie ma się jednak co łamać - jeżeli nawet pogoda nie dopisze, to zawsze można miło spędzić czas przy grillu i  zimnym piwie!

ZAPRASZAMY!

"Jantar, na drugi krąg. Cessna na pasie"
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama

 

Eurolot - loty i połączenia krajowe