1% PODATKU NA APLL LOT

Przypominamy, że i w tym roku rownież można przekazać 1% swojego podatku na Aeroklub PLL LOT. Takie wsparcie jest dla nas bardzo ważne, gdyż aeroklub nasz utrzymuje się jedynie ze szkolenia lotniczego. Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do dalszego wspierania naszego klubu. Więcej informacji na ten temat można uzyskać klikając na  zakładke w pasku  powyżej.

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama

 

Eurolot - loty i połączenia krajowe