NASZA WYCIAGARKA

Dla tych co jeszcze nie wiedza mamy informacje, ze aeroklub zakupil nowa wyciagrke. Z cenami za start i szkolenie mozna zapoznac sie w zakladce - Cennik. Zapraszamy do przeszkolenia na nowy rodzaj startu. Z informacji jakie dostalem od kolegow wynika, ze na dwusterze latwo osiagnac 300m a przy dluzszym starcie nawet 450m.

Wyciagarka04.jpg
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama

 

Eurolot - loty i połączenia krajowe