WIEŚCI Z LOTNISKA

Na lotnisku w Piastowie sezon w pełni. Aktualnie kończy szkolenie szybowcowa grupa podstawowa. Od początku przyszłego tygodnia zaczyna się szkolenie na samolotach LPW, które potrwa około 2 tygodni (w celu uzyskania informacji na temat latania w tym okresie proszę o kontakt z Szefem Wyszkolenia). Od połowy lipca rozpocznie się doskonalace szkolenie na szybowcach. Niestety mamy teraz problem z samolotem do holowania ale miejmy nadzieje, że uda się załatwic samolot na czas (po szkoleniu LPW).

APL-1.jpg
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2013 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/09/2013.
Logowanie
Reklama