PILNIE POTRZEBNA KREW!!!

Nasz kolega Piotrek Jakubowski jest w stanie ciężkim na OIOM-ie, miał bardzo poważny wypadek. Stracił bardzo dużo krwi i potrzebuje mieć ją przetoczoną. Krew można oddać w dowolnym punkcie krwiodawstwa bez względu na grupę krwi.
Przy oddawaniu trzeba jedynie podać niniejsze dane (że krew oddaje się na rzecz konkretnego potrzebującego)
Piotr Jakubowski
26-617 Radom ul. Aleksandrowicza 5,
ODDZIAŁ ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ
Weźcie ze sobą zaświadczenie i się skontaktujemy po odbiór. Dopilnujcie żeby wpisali dane Piotrka.
 

Piotr Trzeciak

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2013 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/09/2013.
Logowanie
Reklama