KRAJOWE ZAWODY SZYBOWCOWE W KLASIE STANDARD

W Lesznie odbywaja sie Krajowe Zawody Szybowcowe o Puchar Prezydenta Leszna oraz Szybowcowe Mistrzostwa Polski w Klaise Otwartej. W klasie standard w barwach naszego klubu startuje Fryderyk Rzymanek. Chociaz pogoda nie rozpieszcza to znajduje sie aktualnie na szostym miejscu (ze strata 83 punktow do pierwszego), wygrywajac jedna konkurencje z trzech do tej pory rozegranych. Natomiast w klasie otwartej nasz aeroklub reprezentowany jest przez Romana Szylberga na szybowcu Jantar1. Zachecam do sledzenia zawodow na stronie -> SMPO2012. Tzymamy kciuki.

news.gif
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2013 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/09/2013.
Logowanie
Reklama