Zakończenie długiego weekenu

 Miniony długi weekend majowy należy zaliczyć do niezwykle udanych. Przede wszystkim dopisała pogoda, aeroklubowicze i sprzęt. Podstawówka po niespełna 8 dniach zakończyła szkolenie, a uczniowie uzyskali III klasę szybowcową. Również szkolący się piloci samolotowi z sukcesem zakończyli I zadanie. Zwieńczeniem długiego weekendu okazała się sobota, gdzie przy pięknej cumulusowej pogodzie równocześnie Gawron z Wilgą sprawnie wyholowały wszystkie szybowce i pierwszy raz w sezonie hangar całkowicie opustoszał. Każdy, kto postanowił spędzić długi majowy weekend w Piastowie w niedziele wyjeżdżał z poczuciem satysfakcji i kolejnymi udanymi lotami wpisanymi w książkę.

Piotrek Trzeciak

PS. Na jutro (piątek) zapowiada się niezła pogoda, wszyscy licencjonowani piloci mogą latać! Dzisiaj na bezchmurnej średnio 600 metrów...

Beny

"Jantar, na drugi krąg. Cessna na pasie"
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2013 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/09/2013.
Logowanie
Reklama