Ubezpieczenie NNW i legitymacje członkowskie‏ (UAKTUALNIONE!!!)

Bardzo proszę członków naszego aeroklubu o zapoznanie się z pismem Prezesa Aeroklubu Polskiego, Pana Włodzimierza Skalika oraz informacją przygotowaną przez Pana Wiktora Wyszywacza, Sekretarza Zarządu AP, wraz z załącznikami, stanowiące kompleksową informację ws. systemowego rozwiązania w zakresie ubezpieczenia NNW, dedykowanego członkom AP.  Dodam, że korzystanie z powyższego produktu jest dobrowolne.

Procedura przystapienia

Pismo Prezesa AP

Opis produktu

Wniosek

Warunki ubezpieczenia 1

Warunki ubezpieczenia 2

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2013 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/09/2013.
Logowanie
Reklama