Podziękowanie za przekazanie 1% podatku.

Zarząd Aeroklubu PLL LOT pragnie tą drogą serdecznie i gorąco podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przekazali na rzecz  Aeroklubu PLL LOT kwotę równoważną 1% odpisu od wymiaru podatku dochodowego za rok 2010. Jednocześnie prosimy o dalsze wsparcie  dla naszej działalności po przez przekazanie 1% podatku w nadchodzącym roku 2012. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2013 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/09/2013.
Logowanie
Reklama