PROPOZYCJA NOWEJ FORMY UBEZPIECZENIA

Szanowni Państwo
Firma CORIS przedstawia nową formę ubezpieczenia. Jest to propozycja korzystnych ubezpieczeń lotniczych wiążąca się z wydaniem legitymacji członkowskiej Aeroklubu Polskiego. Proszę o przeanalizowanie i rozpowszechnienie prezentacji wśród członków swojego Aeroklubu. To naprawdę bardzo ciekawy i korzystny projekt dla środowiska lotniczego.
Pozdrawiam serdecznie
Marta Lipska
 

Prezentacja

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2013 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/09/2013.
Logowanie
Reklama