latanie na Żarze dla Juniorów

Jeśli jesteś juniorem, członkiem jednego z Aeroklubów na Mazowszu i chciałbyś polatać wśród beskidzkich krajobrazów – to ta informacja jest skierowana właśnie do Ciebie.

W ramach dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego dysponujemy środkami na zorganizowanie lotów dla pilotów, którzy chcieliby polatać na żaglu i fali w Górskiej Szkole Szybowcowej ŻAR w terminie od 22.10 – 20.11.2011 r.

Warunkiem uczestnictwa jest:

- wiek do 25 lat

- przynależność do jednego z Aeroklubów mających siedzibę na Mazowszu (Radom, LOT, Warszawa, Płock, Przasnysz)

- legitymowanie się minimum ukończeniem zadania A VI/1,

- ważne badania, KWT, piloci z licencją ważne KTP, posiadanie aktualnego ubezpieczenia NNW,

W ramach pozyskanych środków zapewniamy:

- dofinansowanie do holi w wysokości 68 %

- dofinansowanie do resursu w wysokości 68 %,

W ramach środków własnych uczestnicy pokrywają:

- koszt dojazdu do i z GSS ŻAR,

- noclegi,

- wyżywienie.

Warunki rozliczenia:

Każdy z uczestników obozu pokrywa w 100 % koszty holi, resursu, noclegów oraz wyżywienia, a następnie otrzymaną fakturę przesyła w terminie do 7 dni kalendarzowych do PSS w celu zwrotu środków za resurs i hole w wymienionych wyżej proporcjach na wskazane konto w ciągu kolejnych 7 dni.

Inne:

Wszelkie informacje o warunkach wykonywania lotów w GSS ŻAR znajdziecie pod linkiem:

gdzie znajdziecie:

- ankietę,

- informator,

- cennik

Zgłoszenia:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w w/w obozie, proszone są o przesłanie zgłoszenia do dnia 21.10.20011 na adres:

W zgłoszeniu proszę podać następujące informacje:

Datę urodzenia

Telefon / mail

Aeroklub

Nalot ogólny / samodzielny

Nalot w 2011 / samodzielny

Czy posiadasz uprawnienie do wykonywania lotów żaglowych:

ZapraszamyRafał Siankowski

Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.

Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2013 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/09/2013.