DŁUGI MAJOWY WEEKEND

 W długi majowy weekend pogoda dopisała i chociaż nie pojawiły się na niebie Cu to występowały noszenia do 3m/s, a ich zasięg sięgał 2500m (niektórzy mówili nawet o 3000m). Nie pojawiło się zbyt wiele osób. Można było zatem sporo polatać, czy to samemu czy też z licznie przybyłymi instruktorami. W niedziele zdarzyło się pierwsze w tym roku lądowanie szybowca w terenie przygodnym. 
Sekcja samolotowa też nie próżnowała i wszystkie Cessny były w użyciu.

smyk.gif
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama

 

Eurolot - loty i połączenia krajowe