LOTNISKO W PIASTOWIE WCIĄŻ ZAMKNIĘTE

 Z powodu prowadzonych praca na polu wzlotow lotnisko w Piastowie jest zamknięte do dnia 25 kwietnia 2009 (do godziny 10.00). Do tego czasu nie mogą się z niego odbywać żadne starty i lądowania. Poprzednia data otwarcia lotniska (17.04) została zmieniona w ostatniej chwili, więc i ta data może uleć zmianie w podobny sposób. Postaram się jak najszybciej podać kolejne informacje.

ikonka1.gif
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama

 

Eurolot - loty i połączenia krajowe