TEORETYCZNY KURS SAMOLOTOWY

TEORETYCZNY KURS SAMOLOTOWY DO LICENCJI PILOTA TURYSTYCZNEGO PPL(A)

CAŁKOWICIE ZA DARMO

Żadnych kruczków. Wystarczy tylko odbyć szkolenie pratktyczne w Aeroklubie PLL LOT oraz być początkującym lotnikiem. Spotkanie organizacyjne już 5 czerwca 2010 o godzinie 10.00 w Technikum Lotniczym przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy.

Plakat2010.JPG
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2009 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/06/2011.
Logowanie
Reklama