SKŁADKI NA AEROKLUB POLSKI

Na ostatnim Zjeździe Krajowym Aeroklubu Polskiego wprowadzono nowe składki, które będą płacone przez każdego członka aeroklubu na Aeroklub Polski. Pracujący płacą 5PLN/miesiąc, a uczniowie i studenci do 25 roku życia 2,5PLN/miesiąc (początek opłat od lipca 2009). Miejmy nadzieje, że nowe składki będą skutkowały prężną pracą nowego Zarządu AP.

news.gif
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama