KURS TEORETYCZNY - OSTATNIA SZANSA!!!

OSTANTIA SZANSA NA DARMOWY KURS TEORETYCZNY DO PPL(A). MOŻESZ OSZCZĘDZIĆ PONAD 1000ZŁ.

       W dniu 28 marca (niedziela) o godzinie 11.00 w szkole przy ulicy Gładkiej 16 odbędzie się spotkanie  z osobami chętnymi na szkolenie do licencji samolotowej PPL(A) i licencji szybowcowej PL(G). Osoby zainteresowane proszone są o dokonanie wpłaty (1100zl), co jest warunkiem uczestnictwa w kursie. Ceny wedlug - Cennika. Uczestnicy kursu do licencji samolotwej spełniający warunki promocji uzyskają zwrot kosztów z chwila wpłaty za kurs praktyczny w Aeroklubie PLL LOT. Po tym terminie lista zostaje zamknięta i wysłana do ULC.

plakacik.gif
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2009 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/06/2011.
Logowanie
Reklama