NOWY KURS TEORETYCZNY!!!

Aeroklub PLL LOT organizuje teoretyczny kurs  do licencji pilota szybowcowego PL(G) oraz licencji pilota turystycznego PPL(A). Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 20.03.2010 (sobota) o godzinie 11.00 w Technikum Lotniczym w Warszawie przy ulicy Gładkiej 16. Z okazji 30-lecia Aeroklubu PLL LOT szkolenie teoretyczne do licencji pilota turystycznego PPL(A) dla początkujących lotników jest ZA DARMO!!! Osoby posiadające licencję pilota szybowcowego płacą za szkolenie w/g stawek jak w cenniku i korzystają z uproszczeń programu szkolenia lotniczego. Więcej informacji w zakladce Szkolenia lub Szefa wyszkolenia pod numerem +48 509 434 545.

plakacik.gif
ZA DARMO!!!

 

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2009 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/06/2011.
Logowanie
Reklama