1% OD PODATKU NA AEROKLUB

Prawo do przekazania jednego procenta podatku mają wszyscy płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych - także Ci rozliczający się wg ryczałtu, podatku liniowego, a także odprowadzający podatek od dochodów kapitałowych. Zachęcamy członklów naszego aeroklubu do przekazania 1% od swojego podatku na Aeroklub PLL LOT. Na najbliższym zebraniu rozdane zostaną formularze i instrukcje w jaki sposób można dokonać takiego przekazania.

30 lat APLL.jpg
ZA DARMO!!!

 

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2009 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/06/2011.
Logowanie
Reklama