ZMIANY W CENNIKU

Moi Drodzy,

W tym roku przyszedł czas na odświeżenie cennika.

Mimo, iż kilka pozycji nieznacznie wzrosło (np. cena holu i opłaty za pole namiotowe), to jednak większość cen udało nam się utrzymać (np. ceny szkoleń, oraz pakietów).

W związku z obniżeniem corocznych składek przez Aeroklub Polski, również i my je obniżamy (i to proporcjonalnie bardziej niż obniżył je AP). Dla dorosłych składka roczna zmniejszyła się z 240 pln na 100 pln, a dla uczniów i studentów ze 120 pln na 50 pln. Mamy nadzieję, że ucieszy Was ta zmiana :)

Zachęcamy Was do zapoznania się z nowym cennikiem :)

moneta.gif