SKŁADKI NA SEZON 2016

Kochani,

Przypominamy Wam o opłaceniu składek na rok 2016. Ich wysokość macie podaną w zakładce "Cennik". Nr konta znajdziecie w zakładce "Kontakt". Mamy teraz sporo wydatków, tj. zakup paliwa, czy opłacenie lotniska, a dopóki nie rozpoczniemy sezonu, te pieniądze (obok wpływów za szkolenia teoretyczne) są naszym jedynym źródłem dochodu. Sprawa jest więc bardzo pilna.

Z pozdrowieniami!

Wszystko gotowe tylko nie warunki
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama