Szkolenia

 • Aeroklub PLL LOT organizuje kurs teoretyczny do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Zebranie organizacyjne odbędzie się 21 lutego 2015 (sobota) o godzinie 10.00 w Technikum przy ulicy Gładkiej 16 w Warszawie.

 •  

 •  
 •  
 • Na czym polega szkolenie lotnicze?
 • Kurs praktyczny
 • Cennik
 • Badania lotnicze
 •  
 •  
 •  
 • Szkolenia teoretyczne organizowane są w Technikum Nr.9 im. Bohaterow Narwiku, ktore znajduje sie na ulicy Gladkiej 16 w Warszawie (jadąc z Centrum Al. Krakowską skrecamy w ul. Hynka w lewo i druga ulica w prawo to ul. Gładka).
 •  
 •  
   
Materiały Szkoleniowe Dokumenty
 
Zasady Lotu - Michał Zagubieniak

 

 

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama