Szkolenia

• Aeroklub PLL LOT organizuje kurs teoretyczny do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Zebranie organizacyjne odbędzie się 21 lutego 2015 (sobota) o godzinie 10.00 w Technikum przy ulicy Gładkiej 16 w Warszawie.

•

• Na czym polega szkolenie lotnicze?
  • Kurs praktyczny
  • Cennik
  • Badania lotnicze
  •
  • Szkolenia teoretyczne organizowane są w Technikum Nr.9 im. Bohaterow Narwiku, ktore znajduje sie na ulicy Gladkiej 16 w Warszawie (jadąc z Centrum Al. Krakowską skrecamy w ul. Hynka w lewo i druga ulica w prawo to ul. Gładka).

Materiały Szkoleniowe Dokumenty

Zasady Lotu - Michał Zagubieniak