ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

"Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził po ziemi z oczami utkwionymi w niebo, bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić"

Leonardo Da Vinci

Kochani,

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam, abyście zawsze mieli w sobie pasję i głód latania. Abyście zawsze chodzili po ziemi z oczami utkwionymi w niebo.

Zarząd Aeroklubu PLL LOT

P.S. Do zobaczenia jutro (17.12.2016) o godzinie 19:00 w Pizzerii u Dziada (www.pizzadziada.pl) na naszej corocznej Wigilii Aeroklubowej :)

Mikolaj w samolocie.JPG