1% podatku na Aeroklub

Przekaż 1% swojego podatku na Aeroklub PLL LOT!

Każda osoba rozliczająca PIT może przekazać 1% swojego podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Za pośrednictwem fundacji Partnerstwo istnieje możliwość przekazania darowizny również na klub sportowy, dlatego zachęcamy naszych Członków i sympatyków do przekazania darowizny na rzecz Aeroklubu PLL LOT.

Aby to zrobić wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym wpisać odpowiedni numer KRS, a w rubryce "informacje uzupełniające" (cel szczegółowy 1%) wpisać nazwę i adres aeroklubu. Dane do wypełnienia PIT:

KRS: 0000197334

Informacje uzupełniające: AEROKLUB POLSKICH LINII LOTNICZYCH LOT, ul. Żwirki i Wigury 1, 02-143 Warszawa

Zbiórkę na rzecz naszego Aeroklubu organizuje fundacja Partnerstwo i za jej pośrednictwem środki trafią na konto Aeroklubu.

UWAGA: prosimy pamiętać o wpisaniu nazwy i adresu klubu: w przeciwnym wypadku darowizna trafi do Fundacji a nie do Aeroklubu.

1 procent 2017 wzor

Pogoda na naszym lotnisku