SZKOLENIA DO LICENCJI SAMOLOTOWEJ PPL(A), ORAZ SZYBOWCOWEJ SPL - JESIENNA EDYCJA!

Drodzy Miłośnicy Lotnictwa,

W tym miesiącu ruszamy z nowymi kursami do licencji szybowcowej SPL, oraz licencji samolotowej PPL(A). Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku możecie się spodziewać naprawdę bardzo atrakcyjnych cen!

Wszystkich Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższą sobotę (24.10.2015), o godzinie 10:00, w Zespole Szkół im. Bohaterów Narwiku przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

learntofly.png
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama