......I PO ZAWODACH :)

W ubiegły weekend odbyły się nasze coroczne Zawody Na Celność Lądowania Obojga Aeroklubów.

Zawody te zostały rozegrane w ciągu 2 dni. W sobotę gospodarzami byliśmy my, a w niedzielę nasi Koledzy z Aeroklubu Radomskiego. Formuła tych zawodów była o tyle ciekawa, że każdy z dwóch dni został rozegrany niezależnie. Dzięki temu uczestnicy otrzymali szansę stanięcia na podium zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Dopisały: tak frekwencja, jak i  pogoda - cały weekend był ciepły i słoneczny.

Poniżej przedstawiamy najlepsze wyniki z obydwu dni:

SAMOLOTY
SZYBOWCE
1.
Szymon Tomaszewski (Aeroklub PLL LOT) 1. Krzysztof Głodkowski (Aeroklub PLL LOT)
2. Magdalena Bednarek (Aeroklub PLL LOT) 2. Mateusz Urban (Aeroklub PLL LOT)
3. Krzysztof Głodkowski (Aeroklub PLL LOT) 3. Szymon Tomaszewski (Aeroklub PLL LOT)

SAMOLOTY
SZYBOWCE
1.
Wiesław Wędzonka (Aeroklub Radomski) 1. Krzysztof Głodkowski (Aeroklub PLL LOT)
2. Andrzej Fokt (Aeroklub Radomski) 2. Michał Soboń (Aeroklub Radomski)
3. Krzysztof Socha (Aeroklub Radomski) 3. Mateusz Urban (Aeroklub PLL LOT)

Wszystkim Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Specjalne podziękowania należą się także Mariuszowi Gorczyńskiemu z Aeroklubu Radomskiego za organizację koszulek i dyplomów, oraz Jankowi Wesołowskiemu z Aeroklubu PLL LOT za zorganizowanie pucharów.

Wszystkim Przybyłym serdecznie dziękujemy - dzięki Wam zabawa była naprawdę przednia :)

Do zobaczenia!

Za chwilę starty