SKRZYDŁA CHWAŁY!

W dniu wczorajszym na lotnisku w Sobieniach Królewskich odbył się historyczny piknik lotniczy "Skrzydła Chwały".

Pasjonaci lotnictwa mieli okazję zobaczyć w locie tak piękne maszyny, jak chociażby CSS - 13, TS - 8 Bies, Boeing Stearman, De Havilland Tiger Moth, czy British Taylorcraft Auster. Przybyli na miejsce Goście mogli także obejrzeć pokazy akrobacji lotniczej, oraz wziąć udział w locie widokowym na An - 2. Na pikniku nie zabrakło też pięknych zabytkowych samochodów z lat 30-tych ze stajni MG i Jaguara.

Nasza decyzja o pojawieniu się na tak wspaniałej imprezie była spontaniczna, ale też jak najbardziej naturalna. Po prostu nie mogło nas na niej zabraknąć! Polecieliśmy tam naszą Wilgą z Puchaczem i Muchą na holu, oraz Cessną. Decyzji nie żałujemy, gdyż bawiliśmy się znakomicie!

Na koniec chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Organizatorowi, firmie Silvair za świetną oprawę całego wydarzenia, oraz gościnę.

Wkrótce na naszym profilu na FB pojawią się zdjęcia z tej imprezy - zapraszamy do jego śledzenia !!!